YEŞİLKÖY [Çayeli Rize]
Burada yer almak için tıklayınız !
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
administrator
Admin


20 Mesaj
Trh -  21.01.2007  :  20:03
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve sitemize bilgi gönderebimek için üye olmak gerekmektedir.
Üye olabilmek için geçerli bir email adresinizin olması yeterlidir.
Giriş Sayfası
düğmesinin altında Üye OL’a tıklayarak çıkan sayfadaki Kabul Ediyorum düğmesine tıklayın.

Karşınıza gelecek olan sayfadaki bilgi alanlarını doldurun ve gönderin.
Mail adresinizi doğru yazıp yazmadığınızı kontrol için size otomatik bir mail gelecektir, bu mesaj içinde tıklamanız gereken bir satır var, ona tıklayınca eposta edresiniz onaylanmış olacak ve bizim kontrolümüzden sonra üyeliğiniz başlayacak.
Neyi kontrol edeceğim?
Üyelik başvurunuzda üye adı olarak Adınız Soyadınızı yazmalısınız, bunu kontrol edeceğim.

Kim olduğu belli olmayan takma isimleri kabul etmeyeceğiz.

Üyelik başvuru sayfasında doldurulacak alanlara ilgili açıklamalar:
Kullanıcı Adı: Adınız Soyadınız olmalı. Örnek Ahmet ishak Demir
Parola: şifre demetir, 5 harften fazla harf veya rakam karışımı bir şifre yazın. Buraya yazacağınız şifrenin bir kontrolü yoktur, sadece burada kullanılacağından eski şifrelerinizle irtibatı da yoktur.
Parola Tekrar: aynı şifreyi kontrol için tekrar yazın.
[Not: Kullanıcı adı ve şifrenizi yazdığınız şekliyle tam olarak, yani küçük büyük harf ve boşluklarına da dikkat ederek, sklayın, siteye girişte lazım olacaklar]
E-posta adresi: sizinle irtibat kurabileceğimiz email adresiniz.
E-posta adresi doğrulama: emailinizi kontrol için tekrar yazın.
[e-posta adresinizi daha önce başka bir yerlerden almış olmanız gerekir. Mesela mynet.com, hotmail.com, yahoo.com, gmail.com gibi. Biz buradan dağıtmadığımızdan
mesela@cayeliyesilkoy.com gibi bir şey yazarsanız boşa gider!]

Hepsini doldurdum GİRİŞ düğmesine bastım gitti, ŞİMDİ NE OLACAK?
Bir iki dakka içinde yazdığınız e-posta adresine bir kontrol mesajı gelir. Girip açın, orada onaylamak için nereye tıklayacağınız belirtildiği bir satır var. 
Örnek:
Üye olma işleminizi tamamlamak için aşağıda gönderilmiş linki tıklayın
http://www.cayeliyesilkoy.com/register.asp?actkey=VNhBYUks
Bu satırın sonunda = den sonraki kod farklı olur. Ama = den sonrası boş ise bir aksama olmuş olabilir, Giriş Sayfası menüsünün altındaki İletişim’e tıklayarak durumu bize bildirirseniz yeniden göndeririz.

Bana böyle bir mesaj gelmedi?
Diyorsanız size gönderdiğimiz e-posta sizin email siteniz tarafından engellenmiş veya önemsiz posta klasörüne gönderilmiş olabilir. Mesela hotmail.com da gelen kutusu içinde yoksa Önemsiz Posta klasörüne bakın, ingilizce kullananlarda bu klasörün adı Junk’tur. Kısacası Gelenlerde yoksa, önemsiz, spam, junk, vs. isimli yerlere bakın.

Buldum, fakat bu satıra tıklayamıyorum!
Evet bu klasör içindeki mesajlarda güvenlik dolayısıyla linklere/bağlantılara tıklanamaz. Bu satırı kopyalayıp, http den = den sonraki kodun tamamı dahil olarak, internet adresi satırına yapıştırıp entere basın, karşınıza e-postanızın onaylandığına dair bir sayfa çıkacak.

Hepsi tamam, yine de siteye giremiyorum!
Doğrudur giremezsiniz! Çünkü üyeliğinizi kontrol edip onaylamamız lazım. Bu o sıralar internete uğramamıza bağlı olarak bir kaç dakikadan bir kaç güne kadar zaman alabilir. Şansınıza!

Hala problemi olanlar varsa, Giriş Sayfası menüsünün altındaki İletişim’e tıklayarak durumu bize bildirirseniz inceleriz inşallah.

Bütün Yeşilköylüleri bekliyoruz!

Size ve bize kolay gele!

Yazar Mesajlar  
Enes Demir
Yönetici


105 Mesaj
Tarih - 17.03.2007 : 11:21
Kısaça bilgileri doldur e-postayı bilmiyosan msn adresini yaz e-posta doğrulama epostanın aynısı Ama  daha bitmedi sana bi meil gelcek ordaki adrese tıkladın mı üye oldun demektir.


ENS DMR YöneticiSayfa Başına Git
sargin53
Genç Üye


34 Mesaj
Tarih - 10.04.2007 : 21:56
Ahmet abi bişe sorucam bunların hepsini sen eLLe mi yazıosun yoksa alıntı yapıp bazı yerlerini mi  değiştiriosun çok fazla yazı oluoda :)


 Sayfa Başına Git
Ahmet ishak Demir
Admin


211 Mesaj
Tarih - 21.04.2008 : 01:39
Gürkan’ım ilgine teşekkür ederim.
Aynen dediğin gibi kendi ellerimle yazıyorum, ne yapabilirim ayaklarımla yazmayı öğrenemedim! Söylediklerimi yazacak program da bulamadım.
Yazmak yormuyor da yazdıklarımı okumadan "onu nasıl yapacağım, bunu nasıl yapacağım, niye üye olamıyorum?" gibi bir sürü sorular geliyor, onlar daha çok yoruyor beni.
Selam ve sevgi ile,Sayfa Başına Git


Giriş sayfası yap Sık kullanılanlara ekle Kullanım Koşulları   © 2007 Yeşilköy Bütün hakları saklıdır. Tasarım: Maggie SkyPortal.net Sayfa Başına Dön