YEŞİLKÖY [Çayeli Rize]
Burada yer almak için tıklayınız !

Site Kuralları

Aşağıda belirtilen antlaşma şartlarını kabul ediyorsanız, ""Kabul Ediyorum"" butonunu, etmiyorsanız ""İptal"" butonunu tıklayınız.

Sitemizin kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir kullanıcı adınız, şifreniz ve geçerli bir email adresiniz olmalıdır. Email adreslerinin geçersiz olduğu tespit edildiği anda üyeliğiniz hemen iptal edilir. Kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisine derhal bildirmeniz gerekmektedir. Kurallara uymayan üyelerin üyelikleri kendilerine bildirmeye ihtiyaç duyulmadan silinecektir.

Sitemize başka sitelerin bağlantıları ve dosyaları eklenebilir. Bu tür içerikleri anında kontrol edemeyiz. Bu yüzden sonradan site içeriğine uygun olmadığı tespit edilen içerikler haber verilmeksizin silinebilir.

Kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak siteye girebilir, üyelik bilgilerinizi istediniz an güncelleyebilirsiniz.

Site tarafından bilgisayaranıza çerezler (cookie) gönderilir. Genel kullanıma açık yerlerdeki bilgisayarlardan siteye giriş yaparsanız, hesabınızın bir başkası tarafından kullanılmasını önlemek için mutlaka Çıkış butonunu tıklatarak siteden ayrılmanız gerekmektedir.

Siteye hiçbir şekilde pornografik, T.C. yasalarına aykırı, T.C. aleyhtarı, kişi hak ve özgürlüklerine hakaret içeren yazı, resim, link vs. gönderilemez, gönderilse de doğal olarak yayınlanmaz ve üyelik silinir.

Üye kaydı yapmışsanız fakat aktivasyon maili almamışsanız, tekrar aktivasyon maili almak için buraya tıklayınız.

[Kullanıcı Adı]'nız, [AdınızSoyadınız] şeklinde olmalıdır. Aksi taktirde başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

Her hangi bir sorunla karşılaşırsanız Site Yöneticisiyle bağlantı kurun.


  
  


Giriş sayfası yap Sık kullanılanlara ekle Kullanım Koşulları   © 2007 Yeşilköy Bütün hakları saklıdır. Tasarım: Maggie SkyPortal.net Sayfa Başına Dön